Назва: Працівник на виробництво гофрокартону
Категорія: Виробництво
Код: 4010552
Статус: Термінова
Тип: Постійна
Країна: Польща
Місто: Познань
Місцевість: Dziećmierowo
Стать: Для чоловіків
Вік: 18-55
Досвід: Необов'язковий
Необхідні документи:
  • Біометричний паспорт
  • Робоча віза D05
  • Карта побиту
  • Карта поляка
Знання мови: Необов'язкове
Обов'язки: Робота буде полягати в обслуговуванні виробничого процесу, контроль якості виготовлених матеріалів і пакування готової продукції, комплектуванні продукції на палети (завантаження картону на паллету вручну), транспортуванні палет з продукцією за допомогою ручного навантажувача. Робота фізично не важка і не вимагає яких-небудь умінь. Навчання проводиться на робочому місці.
Зарплата: 11 зл./год нетто
Робочий графік: Робота по 8-12 годин, є нічні зміни (залежить від навантаження на підприємстві). Завод працює в системі "4-бригади". Тобто графік роботи встановлюється заздалегідь і виглядати може, наприклад, 4,5,6 днів робочих - 2 вихідних дня. Вихідні дні можуть бути в будь-який день тижня. Загалом, близько 22-23 робочих днів, близько 240 ч.
Житло: Безкоштовне. У кімнатах в середньому 4 людини .Со вільним доступом до сан.узле, кухні. остельное білизна, подушку і ковдру необхідно мати свої. Посуд також потрібно взяти з собою (тарілка, кружка, столові прибори, каструля, сковорода)
Харчування: за власний рахунок
Доїзд на роботу: 4,5 км
Додаткова інформація:
Надається робочий одяг і взуття.
Є кухня їдальня, де можна скористатися холодильником, електрочайником, мікрохвильовою піччю. Питна вода для працівників. Встановлено автомати з кавою і чаєм.
ВЕЗЕМО НА МІСЦЕ РОБОТИ, ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА!
Деталі по телефону +380683601299 моб/viber, +380989434277 моб/viber, +380665956858 моб/viber.
У вартість входить підбір вакансії та оплата за дорогу
Ціна вакансії: 100$