Наш менеджер зателефонує
вам протягом години
Страхування життя
ПЕНСІЙНІ ПРОГРАМИ
Кожна людина протягом усього свого свідомого життя працює, заробляючи кошти, що так
необхідні для забезпечення її повсякденних проблем. І, на жаль, в молодому віці мало хто
з людей замислюється над тим, що колись вони втратять можливість працювати просто через
фізіологічні процеси старіння.

Пенсійні програми страхування допоможуть заощадити достатньо коштів, щоб при виході на
пенсію не змінювати звичний рівень життя: купувати улюблені продукти, відвідувати
театри, їздити на відпочинок, отримувати належне лікування.

Про забезпечену старість варто турбуватися заздалегідь!
НАКОПИЧУВАЛЬНІ ПРОГРАМИ
Накопичувальні програми страхування – це програми страхування життя, які гарантуют страхову виплату у разі, коли застрахована особа є живою на конкретну дату, визначену у договорі, або у випадку смерті застрахованої особи в період дії договору.

У першому випадку суттєва сума грошових коштів, накопичена у Страховій компанії, сплачується застрахованій особі, та дає їй можливість втілити у життя заповітні мрії щодо придбання нової оселі, подорожі, забезпеченого життя у зрілому віці. У іншому разі сім'я застрахованої особи (або конкретна особа, визначена у договорі страхування) отримає вагому фінансову підтримку, яка так необхідна у тяжкі моменти життя: страхова виплата забезпечить дорогим людям гідний рівень життя, допоможе здійснити плани на отримання належної освіти дітьми, зніме тягар кредитної заборгованості.

Власник накопичувальної програми страхування, поряд із отриманням надійного страхового захисту, в момент здійснення страхової виплати гарантовано одержить додаткові кошти – інвестиційний дохід, розмір якого може бути досить великим.

Види накопичувальних програм:

- Програма основного страхування, що забезпечує застрахованій особі захист на випадок дожиття до закінчення дії договору страхування або передчасного відходу з життя.
- Заощадження грошових коштів, їх зберігання та інвестування.
- Програма захисту на випадок відходу з життя з можливістю отримання визначеної грошової суми наприкінці дії програми;
- Накопичування та зберігання грошей для отримання вашою дитиною якісної вищої освіти, у тому числі у престижних навчальних закладах за межами України.
- Накопичування та зберігання коштів для розвитку своєї дитини - її талантів та допомога їй знайти своє покликання.

СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ
Життя повне сюрпризів, але не завжди вони приносять тільки радість. Неможливо захиститись від неприємних несподіванок, але придбавши поліс медичного страхування, можливо захиститись від їх наслідків.

Нещасний випадок – це обмежена в часі раптова, випадкова та несподівана подія або раптовий вплив на застраховану особу небезпечного виробничого фактора чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов'язків або в побуті, внаслідок яких настав розлад його здоров'я або настала смерть.

Нещасним випадком вважається: травматичне ушкодження, гостре отруєння отруйними рослинами, хімічними речовинами (промисловими або побутовими), ліками (крім випадків самолікування), утоплення, асфіксія внаслідок попадання сторонніх тіл або рідин у дихальні шляхи, укуси тварин, у тому числі змій, отруйних комах, захворювання кліщовим енцефалітом (енцефаломієлітом), правцем, ботулізмом, опіками, ураженнями блискавкою або
електричним струмом, обмороження, переохолодження.
Потрібний поліс страхування?
Залиште заявку і ми безкоштовно проконсультуємо з усіх питань!