Нові правила працевлаштування для іноземців в Польщі. Сезонні роботи

2018-04-25

Віднедавна, з першого січня 2018 року в трудовому законодавстві Польщі з'явилося нововведення - дозвіл на сезонну роботу. Раніше був лише звичайний дозвіл на роботу, який дозволяв працювати  максимум 6 місяців протягом року. Тепер же, для деяких галузей, а саме рільництва, садівництва, туризму та гастрономії діють нові правила: з дозволом на сезонну роботу працювати можна максимум дев'ять місяців на рік, а не шість, як було раніше. Термін 9 місяців починає рахуватися з дня перетину кордону. Важливо, що працювати на сезонній роботі іноземець може лише з дозволом на сезонну роботу і тільки в того роботодавця, який вказаний в цьому документі. 

Крім того, громадяни України, а також Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдови та  Росії мають змогу отримати дозвіл на багатосезонну роботу терміном на три роки. Такий документ можуть отримати ті, хто хоча б раз протягом останніх п'яти років вже був на сезонній роботі в Польщі. З моменту видачі такого дозволу, працівник має право на його підставі отримувати візу протягом наступних трьох років і працювати на сезонних роботах не довше, ніж 9 місяців на рік.

Якщо у вас є  питання щодо цієї, або будь-якої іншої теми, а також якщо ви вже вирішили чи лише думаєте про роботу за кордоном,  зателефонуйте нам, напишіть або замовте безкоштовну консультацію. Завжди привітні та кваліфіковані консультанти WINS-TOUR завжди раді вам допомогти!