Для чого потрібен страховий поліс при виїзді за кордон?

2018-03-27

          Перш за все, якщо ви відкриваєте візу, то страховий поліс - обов’язкова вимога. Якщо при подачі на візу у вас немає страхівки, то ваших документів просто не приймуть. Страховий поліс повинен бути дійсний для всіх країн Шенгенської зони, а сума погашення не може бути меншою, ніж 30 тисяч євро. 

          Якщо ж ви подорожуєте з біометричним паспортом, то страхування не є обов’язковим. Отже, через його відсутність вам не можуть відмовити у в’їзді. Проте, як відомо, лікування в Європейському союзі дуже недешеве, а поліси відносно недорогі - принаймні, порівняно з сумою, якщо у випадку чого доведеться витратити. До того ж, у конфліктних випадках за відсутності страхування прикордонник може прискіпливіше перевіряти вашу фінансову спроможність.

          Якщо ж ви подорожуєте автомобілем, то вам точно доведеться купити страховий поліс. Без страхування цивільної відповідальності, так званої "зеленої карти", автомобіль не пустять на територію ЄС. 

          Якщо ви самі обираєте, яку страхівку придбати, обов’язково перед зверненням в страхову компанію з'ясуйте, чи має вона акредитацію в країнах Шенгенської угоди. Також, уважно читайте умови договору.                Або ж ви можете довіритись консультанту WINS-TOUR, i не витрачати години на пошук інформації. Наші консультанти знають всі нюанси та допоможуть вам у виборі!