Ласкаво просимо на сайт WINS-TOUR!

2018-03-10

Все більше українців вибирають роботу за кордоном.

          Згідно з даними одного з останніх опитувань компанії Research & Branding Group, основними причинами є пропозиції цікавої і прибуткової роботи, збройний конфлікт, економічні проблеми в країні, сімейні обставини та відсутність умов для самореалізації.

          За даними дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного в кінці 2016 року серед тих, хто працював за кордоном протягом останніх 5 років, більшість (77%) виїжджали на сезонні роботи.

Найбільше опитаних виїжджали на роботу в Польщу – 36%, на другому місці - Росія (25%), по 5% працювали в Чехії і Німеччини, 3% – в Італії.

          71% заробітчан хотіли б в майбутньому знову працювати за кордоном. 

          Якщо  Ви також вирішили їхати на заробітки, необхідно добре підготуватися: вибрати вакансію, відкрити візу або зробити біометричний паспорт, підготувати всі необхідні документи, купити страхівку, організувати переїзд.

          Унікальність нашого інформаційного центру полягає в тому, що все це Ви можете зробити тут: на нашому сайті і по телефону. 

Висококваліфікована команда консультантів запропонує Вам великий вибір вакансій, підготує пакет документів для відкриття візи, порекомендує найвигідніший Вам  страховий поліс та допоможе організувати переїзд.

І навіть більше: наші клієнти отримують цілодобовий інфосупровід як в Україні, так і за кордоном.

          Будемо раді бачити Вас в числі постійних відвідувачів нашого сайту, адже звернувшись до нас  Ви зможете знайти  та отримати відповіді на всі свої запитання!

Команда WINS-TOUR

www.wins-tour.com

+380683601299, +380989434277(Viber), +380665956858