Скільки заробляють українці у Польщі?

2018-09-13

          Згідно даних одного із аналітичних центрів Польщі -  62% українських заробітчан у Польщі хоче знову приїхати в Польщу з метою заробітку. 

            Вибір Польщі як місця еміграції для заробітків  диктується, насамперед, географічною близькістю двох країн (54% свідчень). На другому місці опинився розмір заробітної плати (44%), а на ...


Переглянути

Wizzair відкриває нові маршрути. Європа стає ближчою!

2018-08-07

          6 серпня авіакомпанія низьких тарифів Wizzair оголосила про відкриття одинадцяти нових маршрутів між Україною, Австрією, Польщею, Литвою, Словаччиною, Косово, Швейцарією, Угорщиною, Німеччиною, Албанією, Румунією, Бельгією та Великобританією.

           Квитки на найновіші маршрути доступні на сайті авіаліній wizzair.com і придбати їх можна від 10 євро в одну сторону....


Переглянути

Що таке Tax Free та чому варто його оформлювати?

2018-06-25

          Tax Free - слово, яке часто вживають коли мова йде про покупки за кордоном, але значення якого далеко не очевидне для пересічного громадянина. Отже, що ж воно означає та чому про це важливо знати, якщо ви збираєтесь в країну Європейського Союзу?

         Згідно з законодавством Європейського Союзу, якщо товар був куплений на території будь-якої країни ЄС т...


Переглянути

Ryanair заходить в Україну

2018-06-06

     З  листопада вже не обов'язково буде вистоювати довжелезні черги на кордоні, щоб потрапити в країну Європейського Союзу, адже літати стане значно дешевше. 

     Ірландський лоукостер (з англійської low - низький, cost - вартість) Ryanair оголосив про вихід на український ринок авіаперевезень. 

Авіаперельоти здійснюватимуться з двох українських міст - Києва (ае...


Переглянути

Як влаштуватися на роботу у Європейському союзі?

2018-05-02

           Влаштуватися на оплачувану роботу в країнах Європейського союзу (окрім Польщі, Чехії та Угорщини)  громадяни України можуть тільки в разі отримання національної робочої візи або посвідки на проживання.

          Короткострокові візи, у тому числі мультивізи, а також безвізовий режим  не дають такого права.

        ...


Переглянути

Нові правила працевлаштування для іноземців в Польщі. Сезонні роботи

2018-04-25

Віднедавна, з першого січня 2018 року в трудовому законодавстві Польщі з'явилося нововведення - дозвіл на сезонну роботу. Раніше був лише звичайний дозвіл на роботу, який дозволяв працювати  максимум 6 місяців протягом року. Тепер же, для деяких галузей, а саме рільництва, садівництва, туризму та гастрономії діють нові правила:...


Нові правила працевлаштування для іноземців в Польщі.

2018-04-01

          З першого січня 2018 року у Польщі розпочали діяти нові правила працевлаштування для іноземців та набули чинності деякі зміни у Трудовому кодексі. 

          Іноземець має право працювати в Польщі на базі двох документів - дозволу на роботу та дозволу на сезонну роботу, які видаються на підставі заяви роботодавця про намір доручити працю іноземцю. ...


Для чого потрібен страховий поліс при виїзді за кордон?

2018-03-27

          Перш за все, якщо ви відкриваєте візу, то страховий поліс - обов’язкова вимога. Якщо при подачі на візу у вас немає страхівки, то ваших документів просто не приймуть. Страховий поліс повинен бути дійсний для всіх країн Шенгенської зони, а сума погашення не може бути меншою, ніж 30 тисяч євро. 

          Якщо ж ви подорожуєте з біометричним паспорто...


Як відкрити візу для виїзду за кордон?

2018-03-20

           Візовими питаннями займаються консульські відділи посольств відповідних країн. Щоб подати документи на візу, необхідно, в першу чергу, зареєструватися на прийом. Часто це можна зробити онлайн на сайті посольства або за телефоном. Інколи бронювати час і дату не потрібно і можна податися навіть без попереднього запису. 

          У консульство ...


Ласкаво просимо на сайт WINS-TOUR!

2018-03-10

Все більше українців вибирають роботу за кордоном.

          Згідно з даними одного з останніх опитувань компанії Research & Branding Group, основними причинами є пропозиції цікавої і прибуткової роботи, збройний конфлікт, економічні проблеми в країні, сімейні обставини та відсутність умов для самореалізації.

          За даними дослідження Соціологічної ...